Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Дана спліт-система характеризується особливою конструкцією теплообмінника, над якою дійсно "попрацювали" головні фахівці компанії і яка дає можливість загальній системі працювати при мінімальних рівнях шуму.
Звичайно ж, багато покупців, вибираючи собі ту чи іншу систему кондиціонування, звертають максимум уваги як на показники потужності, так і на наявність якісної системи фільтрації. Тому, більшість світових виробників кліматичного обладнання приділяють такій особливості найбільше уваги і намагаються якомога якісніше виготовити використовувані в процесі очищення повітряних потоків фільтри. На сьогодні, має місце величезна кількість спліт-систем з інноваційними ретельно розробленими очисними фільтрами, але лідерські позиції в даній галузі займає система кондиціонування компанії Midea моделі MS9V-09HRDN1.
У такій моделі, ясна річ, головну роль грає система очищення повітря Fresco Tech, яка, в свою чергу, втілює в собі безліч інших важливих і якісних іонізаторів і фільтрів. Завдяки даним функціональним компонентам в обслуговуючому приміщенні ніколи не буде негативно впливаючих на організм людини мікробів і різних видів побутових забруднень. Адже що може бути краще, ніж широкий вибір використовуваних фільтрів, кожен з яких буде ефективним як в жарку, так і холодну пору року.
|
Спліт-система Midea MS9V-09HRDN1 |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип установки внутрішнього блоку |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 18-25 |
| Тип компрессора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/ч |
|
Теплопродуктивнісь |
9500БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 2,6 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,9 кВт |
| Режими роботи |
автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турбо режим |
| Функції |
самодіагностика, самодіагностика повного циклу, авторестарт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутній |
| Фильтри тонкої очистки |
фільтр з іонами срібла (опціонально), біо-фільтр (опціонально), вугільний фільтр |
| Особливості | Автоматичний перезапуск, гідрофільне покриття, пульт ДУ с режимом реального времени, антикоррозийное покрытие Blue Fin, детектор утечки фреона |
| Максимальний перепад висоти магістралі | Присутнє |
| Максимальна довжина магістралі | Присутнє |
| Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриття | Присутнє |
| Функція температурної компенсації | Присутнє |
| Автоматичний детектор витоку хладагента | Присутнє |
| Корпус з антикорозійним покриттям | Присутнє |
| Легко миюча лицьова панель | Присутнє |
| Прихований Led-дисплей з білим освітленням символів | Присутнє |
| Відведення дренажу вліво або вправо (опціонально) | Присутнє |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 54 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
0,82/0,81 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -7 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
85х29х16,5 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 67х54х26,5 см |
| Вага внутрішнього блоку | 8,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 26,5 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

