Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Дана спліт-система характеризується антикорозійним покриттям і ідеальною компактністю, в зв'язку з чим відмінно вписується в будь-яке наявне приміщення і не псує загальної картини.
Midea є однією з найбільших і виробничих компаній у всьому світі. Практично ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що дана фірма випускає по-справжньому якісні кліматичні пристрої, серед яких прекрасно зарекомендувала себе повністю вдосконалена інноваційна модель спліт-системи Midea MS12F-18HRN1-Q.
Спираючись на свій потужний функціонал і дійсно якісні виготовлені згідно усіх вимог окремі компоненти системи, даний кліматичний пристрій використовується на сьогодні практично всіма користувачами світу. Перше, що відразу ж впадає в очі, це ідеальне поєднання ціни та якості. В якості Midea MS12F-18HRN1-Q не варто навіть сумніватися, оскільки досвідчені фахівці компанії виклалися на сто відсотків і здійснили все раніше задумане і сплановане. Використовуючи в процесі виготовлення всі можлиіх інноваційні технології та унікальну стратегію, виробники створили потужну і довговічну систему кондиціонування разом з високими показниками надійності інших елементів, що забезпечують обробку повітряних потоків і його оптимальний розподіл по всьому обслуговуючому приміщенню.
|
Сплит-система Midea MS12F-18HRN1-Q |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип установки внутрішнього блоку |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 25-42 |
| Тип компрессора | Звичайний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
|
Теплопродуктивнісь |
18500 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 5,27 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,27 кВт |
| Режими роботи |
автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турбо режим |
| Функції |
самодіагностика, самодіагностика повного циклу, авторестарт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутній |
| Фильтри тонкої очистки |
фільтр з іонами срібла (опціонально), біо-фільтр (опціонально), вугільний фільтр |
| Особливості | Автоматичний перезапуск, гідрофільне покриття, пульт ДУ с режимом реального времени, антикоррозийное покрытие Blue Fin, детектор утечки фреона |
| Максимальний перепад висоти магістралі | Присутнє |
| Максимальна довжина магістралі | Присутнє |
| Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриття | Присутнє |
| Функція температурної компенсації | Присутнє |
| Автоматичний детектор витоку хладагента | Присутнє |
| Корпус з антикорозійним покриттям | Присутнє |
| Легко миюча лицьова панель | Присутнє |
| Прихований Led-дисплей з білим освітленням символів | Присутнє |
| Відведення дренажу вліво або вправо (опціонально) | Присутнє |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 56 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
1,86/1,74 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -5 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
94х27,5х20,5 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 78х54х25 см |
| Вага внутрішнього блоку | 12,5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

