Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Кондиціонер NS-24AHZI/NU-24AHZI працює стабільно завдяки сучасній інверторній системі, а ланцюжок з чотирьох фільтрів дозволяє максимально очистити повітря від забруднень, наситивши його корисними іонами.
Оновлений дизайн отримав кондиціонер NS-24AHZI/NU-24AHZI, який відрізняється високою сезонної ефективністю. На перший погляд модель являє собою ергономічну кліматичну систему, яка здатна здивувати вас своєю функціональністю. Інверторна технологія забезпечує стабільне підтримання кліматичних умов на встановлених рамках.
Функціональні відмінності моделі NS-24AHZI/NU-24AHZI, на які варто звернути увагу:
• відсутність коливань температури;
• особлива технологія стеження за магнітними змінами;
• ККД на вищому рівні;
• тривимірна циркуляція повітря;
• автоматичне відновлення параметрів при різкому вимиканні;
• хороша робота в нестабільних умовах подачі електроенергії;
• якісна система обробки повітря;
• поєднання звичайних фільтрів з дезодоруючим і фотокаталітичним;
• іонізація повітря;
• керування пультом;
• швидке або тихе охолодження;
• функція, яка автоматичним шляхом змиває і виморожує весь накопичений пил;
• вбудований японський компресор.
В порівнянні із звичайною серією SILENSE модернізовані кондиціонери відрізняються збільшеною ефективністю і отримали оновлений вигляд лицьових панелей. Модель NS-24AHZI/NU-24AHZI призначена для максимальної площі до 25-ти квадратних метрів. По потужності розрахована на чотири людини або дві одиниці побутової техніки, тому її можна вибрати для невеликого кабінету або для однієї з кімнат в будинку або в квартирі.
Довговічність і продуктивність спліт системи NS-24АHZI/NU-24AHZI знаходяться на високому рівні за рахунок того, що передбачено спеціальне покриття теплообмінників всередині обох блоків. А продумана обробка повітряних мас дозволяє створити на житловому периметрі свій райський оазис.
Кондиціонер Neoclima NS-24AHZI/NU-24AHZI
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 6500 Вт |
| Теплопродуктивність | 6800 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
47 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 1131*315*230 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 884*793*366 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 13/56 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

