Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Прекрасним кондиціонером бізнес-класу є модель NS-12AHL/NU-12AHL, яка захищена від перепадів напруги і має багаторівневу систему фільтрації. Розраховано пристрій на обігрів/охолодження площі до 25 квадратних метрів.
Система Neoclima Lux не інверторна, але має іонізатор, який сприяє збільшенню негативних іонів у приміщенні – це дозволяє надавати підбадьорливий ефект на організм. Завдяки іонізатору з повітря видаляються небажані частинки, в тому числі і неприємні запахи, шкідливі поєднання.
Спліт система NS-12AHL/NU-12AHL розроблена для жителів міст як великих, так і дрібних, де якість повітряних потоків бажає кращого. В кондиціонері є чотири функції перемикання режимів: вентиляція, обігрів, осушення, охолодження. Зовнішній блок обладнаний оцинкованим теплообмінником – це позитивно позначається на його періоді експлуатації. Є можливість перемикання на комфортний режим сну, роблячи роботу практично безшумною.
Передбачена в системі і можливість регулювання повітряного потоку, опція проти утворення льоду, модуль запам'ятовування налаштувань. Виробник включив і додатковий бонус – самодіагностика несправностей, яку можна запускати при неправильній роботі кондиціонера (сигнал розпізнається за звукової чи світлової індикації). Для ретельного очищення повітря можна використовувати додаткові фільтри крім стандартних. Зміна температури може відбуватися з допомогою терморезистора – підбір параметрів здійснюється самостійно, тому в приміщенні, де ви знаходитесь максимально точно підтримується теплообмін. Робота спліт системи зручно програмується на включення/вимикання і регулюється мікропроцесорними сигналами, що посилаються з внутрішнього блоку.
Кондиціонер Neoclima NS-12AHL/NU-12AHL
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R410A |
| Холодопродуктивність | 3600 Вт |
| Теплопродуктивність | 3900 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
32 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 802*265*190 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 760*540*260 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 9.5/29 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

