Будьте в курсі!
Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Кондицiонер Neoclima NS-12AHC/NU-12AHC |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Сплiт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Циркуляція повітря м³/год | 520 |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 3200 Вт |
| Теплопродуктивність | 3350 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
28 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 745*250*210 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 760*540*260 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 9/29кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

