Будьте в курсі!
Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Кондиціонер Neoclima NS-09AHLI/NU-09AHLI
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Описание |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 2700 Вт |
| Теплопродуктивність | 2800 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
33 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 760*540*260 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 802*265*190 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 11/39 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

