Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Даний зовнішній блок характеризується ідеальним поєднанням ціни і якості всіх окремих технічних компонентів. Крім цього, він має ідеально вбудований в загальну конструкцію інвертор, що забезпечує стабільну підтримку комфортної температури.
Компанія Daikin завжди намагається переосмислити загальні можливості інноваційних спліт-систем і надає своєму покупцеві ідеальні зовнішні блоки з максимальними показниками всіх технічних моментів і інших підвищених характерних особливостей. У зв'язку з усім цим фахівці компанії з гордістю надали можливість своїм клієнтам отримати максимальну вигоду від використання нової моделі зовнішнього блоку Daikin RXLG-25M, яка може похвалитися абсолютно інноваційним функціоналом і на сто відсотків удосконаленою системою управління.
Говорячи про функціонал, то це, звичайно ж, обігрів-охолодження обслуговуючої кімнати, максимальна продуктивність якого в повноцінному вигляді присутня в аналізуючому зовнішньому блоці і, в наслідку цього, реалізовує для свого власника цілодобовий комфорт і чудові показники сезонної ефективності. Також, що не можна забувати і про вентиляцію і очищення Daikin RXLG-25M, що передбачають обробку та подачу вентилятором блоку в середину приміщення стабільних свіжих потоків повітря. Разом з цим, розробники надали власникам Daikin RXLG-25M кращу з усіх можливих систему управління за допомогою бездротового пульта дистанційного керування.
|
Зовнішній блок Daikin RXLG-25M
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Зовнішній блок |
|
Тип установки |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 25 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Режими роботи | автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, приплив свіжого повітря, зволоження |
| Функції | безперервне хитання заслінок, стримерна технологія, автоматичне очищення повітряного фільтра, збільшений ресурс роботи, режим зниження шуму внутрішнього і зовнішнього блоків, теплий пуск, нічна економія |
| Клас енергоефективності (охолодження / обігрів) | А/++ |
| Максимальна відстань між блоками | 10 |
| Максимальний перепад висот | 8 |
| Антибактеріальний / протигрибковий захист | Присутнє |
| Гнучке управління потужністю | Присутнє |
| Вдосконалені інверторні технології. Новий рівень потужності і комфорту | Присутнє |
| Перший тепловий насос на холодоагенті R32 в Європі | Присутнє |
| Покращена схема повітрярозподілу | Присутнє |
| Режим швидкого охолодження-обігріву | Присутнє |
| Технічне обслуговування з доступом через всю панель | Присутнє |
| Компресор типу Swing, який відрізняється безшумною роботою і високою енергоефективністю | Присутнє |
| Додатковий вхідний отвір в нижній частині блоку | Присутнє |
| Автоматичний дистанційний перезапуск | Присутнє |
| Антибактеріальна поверхня пульта | Присутнє |
| Управління кондиціонером через Інтернет-з'єднання за допомогою смартфонів, планшетних комп'ютерів з підтримкою тижневого планувальника і підвантаженням метеоданих (додатково повинен бути встановлений онлайн-контролер KKRP01A) | Присутнє |
| Забезпечення високої ефективності роботи, зниженого уровеня шуму і повноцінної роботи кондиціонера навіть при низькій напрузі в мережі | Присутнє |
| DC Inverter компресор постійного струму з інверторним керуванням | Присутнє |
| Нано-срібний фільтр, який здатний зруйнувати клітинну структуру бактерій, а також істотно абсорбувати молекули білка | Присутнє |
| Комплектація | пульт ДУ |
|
Діапазон зовнішньої робочої температури |
-15 + 46 °С |
| Габарити зовнішнього блоку | 65,8х55х27,5 см |
| Вага внутрішнього блоку | 28 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

