Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Управління 3-х швидкісним AC-двигун вентилятора. Швидкий обігрів. Контроль необхідної температури. Економія енергоресурсів. Простота в обігу. Зручне керування температурою з точністю до 1°C. Зниження шуму.
Товар являє собою механічний пульт для регулювання температури і перемикання швидкості обертів двигуна вентилятора. Сприяє зручному управління опалювальною системою, простий для використання, а також дозволяє економити енерговитрати при малій швидкості роботи вентилятора або швидко обігрівати за рахунок високої швидкості.
Купити пульт управління РТС для систем повітряного опалення можна в інтернет-магазині «Вент-Заводи», в якому підтримуються професійні консультації по монтажу і експлуатації, а також є знижки та вигідні акції. Є можливість здійснювати доставку по регіонам країни.
|
Пульт механічний RTS 10 |
|
|
|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10...+50 °C |
| Діапазон регулювання | 10-30 °C |
| Похибка | +/-1 °C |
| Робоча напруга | 220 В |
| Робочий струм | 3 А |
| Спосіб монтажу | Настінний |
|
Контроль оборотів мотора |
|
| Управління 3-х швидкісним AC-двигуном в ручному режимі | є |
| Управління 3-х швидкісним AC-двигуном в автоматичному режимі | немає |
|
Програмування |
|
| Програмування добове | немає |
| Тижневе програмування | немає |
| Програмування день/ніч | немає |
|
Кількість керованих апаратів |
|
| Безпосереднє управління, до Од. | 6^1 |
| За допомогою додаткових пристроїв Од. | 27 |
|
Вимірювання температури |
|
| Термодатчик внутрішній | немає |
| Можливість підключення термодатчика зовнішнього | немає |
|
Додаткові пристрої |
|
| Щит управління POWER BOX | є |
| Пульт дистанційного керування RC30 | немає |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

