Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Цей побутовий кондиціонер відрізняється від інших можливих аналогів, перш за все, повністю вдосконаленими функціями і режимами. Це пояснюється наявністю функції AUTO Сlean, яка оперативно усуває неприємні запахи і не дає цвілі утворитися в обслуговуючому приміщенні.
Всі кондиціонери, виготовлені компанією Tosot, вимагають до себе уваги, оскільки саме вони втілюють в собі всі сучасні напрацювання і технологічні інновації. Така зразкова характеристика має місце тільки завдяки висококваліфікованим фахівцям компанії, які не один рік працюють і якісно розробили не одну кліматичну систему. Все це робить компанію і виготовляючу нею кліматичну продукцію більш надійною, якісною і перевіреної крізь роки.
Серед усіх наявних інноваційних кондиціонерів покупці часто звертають увагу на повністю вдосконалену спліт-систему Tosot GN-12A, яка характеризується не тільки привертаючою увагу дизайнерською конструкцією, але і ідеально реалізованим в ньому технологічним функціоналом. Потрібно відзначити, що розробники дійсно приділили максимум своєї уваги всім без винятку компонентам даного пристрою. Така особливість проглядається, насамперед, в наявності якісних жалюзі з вертикальним поширенням повітря та чотирьох-сторонньому вентилятора у внутрішньому блоці, який гарантує відмінну інтенсивність повітряних потоків за допомогою чотирьох інноваційних режимів.
Тому, купивши кондиціонер Tosot GN-12A, Ви зможете отримувати тільки одне задоволення від переваг всіх функціональних компонентів і загальної системи в цілому.
|
Кондиціонер Tosot GN-12A
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Настінний кондиціонер |
|
Тип установки |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 33 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 11500 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 3,38 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,53 кВТ |
| Режими роботи | автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, вентиляція |
| Функції | Самодиагностика, авторестарт, щоденний таймер |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутнє |
| Фільтри тонкої очистки | HD-фільтр |
| Клас енергоефективності (охолодження / обігрів) | Присутнє |
| Максимальна відстань між блоками | 15 |
| Максимальний перепад висот | 5 |
| Антибактеріальний / протигрибковий захист | Присутнє |
| Гнучке управління потужністю | Присутнє |
| Вдосконалені інверторні технології. Новий рівень потужності і комфорту | Присутнє |
| Швидке створення комфортної атмосфери | Присутнє |
| Безшумна робота | Присутнє |
| Управління повітряним потоком | Присутнє |
| Режим швидкого охолодження-обігріву | Присутнє |
| Технічне обслуговування з доступом через всю панель | Присутнє |
| Функція самодіагностики | Присутнє |
| Точний контроль температури | Присутнє |
| Автоматичний дистанційний перезапуск | Присутнє |
| Функція авторестарта | Присутнє |
| Підмішування повітря | Присутнє |
| Забезпечення високої ефективності роботи, зниженого уровеня шуму і повноцінної роботи кондиціонера навіть при низькій напрузі в мережі | Присутнє |
| DC Inverter компресор постійного струму з інверторним керуванням | Присутнє |
| У разі непередбаченого відключення електроенергії, електронна система кондиціонера запам'ятовує останні установки функцій, вибрані користувачем | Присутнє |
| У разі відновлення електропостачання кондиціонер автоматично включиться в колишньому режимі | Присутнє |
| Активний вугільний фільтр, який абсорбує велику кількість різних шкідливих домішок, що знаходяться в повітрі: аміак, формальдегід | Присутнє |
| Іонізатор повітря, встановлений в кондиціонері, насичує повітря аніонами в кількості до 1 млн. Аніонів на 1куб.см. | Присутнє |
| Технологія "інтелектуального розморожування" | Присутнє |
| Світлодіодне відображення поточних режимів роботи | Присутнє |
| "Вольт-контроль" система низьковольтного старту | Присутнє |
| Комплектація | пульт ДУ, інструкція |
|
Рівень шуму, зовнішній блок |
36-61 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
1,16/1,2 кВт |
|
Діапазон зовнішньої робочої температури |
-7 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
26,5х79х17,5 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 54х78,5х32 см |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 32 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

