Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Даний кондиціонер характеризується стабільною і продуктивною роботою при досить низьких температурних показниках. Така особливість досягається наявністю інноваційного інверторного компресора, який, також, гарантує користувачеві економію електроенергії.
Фахівці компанії Tosot завжди приділяють максимум своєї уваги кожній деталі чергового виготовленого кондиціонера і, тому, випускають на кліматичний ринок сучасний продукт з надійними і довговічними компонентами, що гарантують швидке досягнення необхідних температурних показників і якісне обслуговування приміщення.
Тому, спираючись на наявність будь-яких нових технологій виготовлення і перевірених роками стратегії розробки систем кондиціонування, дана компанія випустила на світовий ринок модель спліт-системи, яка втілює в собі всі новітні функції і режими від всіх минулих моделей і це модель Tosot GK-12A. Розробники даного приладу зуміли реалізувати в ньому всі деталі і основні моменти, які не змогли втілити в деяких інших своїх аналогах. Це легко підкреслює наявна инверторная технологія управління, яка передбачає безшумну роботу низькочастотного двигуна і виключає будь-які вібрації в процесі загального функціонування системи.
Ось і ми дійшли до основної переваги Tosot GK-12A - роботи на досить низьких частотах. Кондиціонер ніколи не відволіче свого власника від важливих справ, видаючи мінімальні звуки в районі 50-53 дБ. Крім цього, інверторна технологія дає можливість користувачеві насолоджуватися мінімальним рівнем енергоспоживання і найточнішим температурним контролем.
|
Кондиціонер Tosot GK-12A
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Настінний кондиціонер |
|
Тип установки |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 35 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 13990 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 3,53 кВт |
| Теплопродуктивність | 4,1 кВТ |
| Режими роботи | автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, вентиляція |
| Функції | Самодиагностика, авторестарт, щоденний таймер |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутнє |
| Фільтри тонкої очистки | HD-фільтр |
| Клас енергоефективності (охолодження / обігрів) | Присутнє |
| Максимальна відстань між блоками | 15 |
| Максимальний перепад висот | 5 |
| Антибактеріальний / протигрибковий захист | Присутнє |
| Гнучке управління потужністю | Присутнє |
| Вдосконалені інверторні технології. Новий рівень потужності і комфорту | Присутнє |
| Швидке створення комфортної атмосфери | Присутнє |
| Безшумна робота | Присутнє |
| Управління повітряним потоком | Присутнє |
| Режим швидкого охолодження-обігріву | Присутнє |
| Технічне обслуговування з доступом через всю панель | Присутнє |
| Функція самодіагностики | Присутнє |
| Точний контроль температури | Присутнє |
| Автоматичний дистанційний перезапуск | Присутнє |
| Функція авторестарта | Присутнє |
| Підмішування повітря | Присутнє |
| Забезпечення високої ефективності роботи, зниженого уровеня шуму і повноцінної роботи кондиціонера навіть при низькій напрузі в мережі | Присутнє |
| DC Inverter компресор постійного струму з інверторним керуванням | Присутнє |
| У разі непередбаченого відключення електроенергії, електронна система кондиціонера запам'ятовує останні установки функцій, вибрані користувачем | Присутнє |
| У разі відновлення електропостачання кондиціонер автоматично включиться в колишньому режимі | Присутнє |
| Активний вугільний фільтр, який абсорбує велику кількість різних шкідливих домішок, що знаходяться в повітрі: аміак, формальдегід | Присутнє |
| Іонізатор повітря, встановлений в кондиціонері, насичує повітря аніонами в кількості до 1 млн. Аніонів на 1куб.см. | Присутнє |
| Технологія "інтелектуального розморожування" | Присутнє |
| Світлодіодне відображення поточних режимів роботи | Присутнє |
| "Вольт-контроль" система низьковольтного старту | Присутнє |
| Комплектація | пульт ДУ, інструкція |
|
Рівень шуму, зовнішній блок |
32-50 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
1/0,95 кВт |
|
Діапазон зовнішньої робочої температури |
-15 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
28,3х77х20,1 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 55х65,8х27,5 см |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 30 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

