Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Даний кондиціонер характеризується максимальною продуктивністю і рівномірним розподілом повітря по всьому обслуговуючому приміщенні. Завдяки своїй особливій конструкції пристрій може встановлюватися в кімнатах з незвичайним плануванням.
Такий світовий виробник кліматичних приладів, як Galanz завжди відрізнявся своєю креативністю при виготовленні і початковій розробці своїх кондиціонерів і різних компонентів, які грають в них важливу роль. Всьому цьому сприяють професійні фахівці компанії, які мають широкий погляд на кліматичне обладнання і володіють нестандартними рішеннями з приводу конструкцій продукції, що виготовляється.
Ось і цього разу, розробники не зуміли не використати цю стратегію і представили світової аудиторії абсолютно новий кліматичний продукт у вигляді кондиціонера Galanz GU-18HRT/GW-18HF, що має креативну форму, яка зазвичай впливає на остаточний вибір покупця. Конструкція даного обладнання дає можливість системі вписатися в будь-який дизайн приміщення і бути практично непомітною.
Також, Galanz GU-18HRT/GW-18HF зможе прослужить своєму власникові довгі роки, оскільки головна панель зовнішнього блоку оброблена спеціальним матеріалом, який захищає пристрій від корозії. Крім цього, кондиціонер має низькі шумові характеристики, що пояснюється використанням виробником різних методик вимірювання рівня шуму. Саме такий індивідуальний підхід і відповідальність в процесі виготовлення, дали можливість даному кондиціонеру бути максимально продуктивним і ефективним.
|
Кондиціонер Galanz GU-18HRT/GW-18HF
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Підлоговий кондиціонер |
|
Тип установки |
Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 100 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 10000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 15500 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 5,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,6 кВТ |
| Режими роботи | автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, вентиляція |
| Функції | Самодиагностика, авторестарт, м'який старт, гарячий старт, щоденний таймер |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутнє |
| Фільтри тонкої очистки | HD-фільтр |
| Клас енергоефективності (охолодження / обігрів) | Присутнє |
| Максимальна відстань між блоками | 20 |
| Максимальний перепад висот | 10 |
| Антибактеріальний / протигрибковий захист | Присутнє |
| Гнучке управління потужністю | Присутнє |
| Вдосконалені інверторні технології. Новий рівень потужності і комфорту | Присутнє |
| Швидке створення комфортної атмосфери | Присутнє |
| Безшумна робота | Присутнє |
| Управління повітряним потоком | Присутнє |
| Режим швидкого охолодження-обігріву | Присутнє |
| Технічне обслуговування з доступом через всю панель | Присутнє |
| Функція самодіагностики | Присутнє |
| Точний контроль температури | Присутнє |
| Автоматичний дистанційний перезапуск | Присутнє |
| Функція авторестарта | Присутнє |
| Підмішування повітря | Присутнє |
| Забезпечення високої ефективності роботи, зниженого уровеня шуму і повноцінної роботи кондиціонера навіть при низькій напрузі в мережі | Присутнє |
| DC Inverter компресор постійного струму з інверторним керуванням | Присутнє |
| У разі непередбаченого відключення електроенергії, електронна система кондиціонера запам'ятовує останні установки функцій, вибрані користувачем | Присутнє |
| У разі відновлення електропостачання кондиціонер автоматично включиться в колишньому режимі | Присутнє |
| Активний вугільний фільтр, який абсорбує велику кількість різних шкідливих домішок, що знаходяться в повітрі: аміак, формальдегід | Присутнє |
| Іонізатор повітря, встановлений в кондиціонері, насичує повітря аніонами в кількості до 1 млн. Аніонів на 1куб.см. | Присутнє |
| Нано-срібний фільтр, який здатний зруйнувати клітинну структуру бактерій, а також істотно абсорбувати молекули білка | Присутнє |
| Комплектація | пульт ДУ |
|
Рівень шуму, зовнішній блок |
62 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
4,06/3,72 кВт |
|
Діапазон зовнішньої робочої температури |
-3 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
101,6х63х24 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 86х69х37 см |
| Вага внутрішнього блоку | 34 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 70 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

